Sportujte s Androidem

Android-Skateboarding[1]

Mezi majitele mobilů s Androidem se určitě najde i spousta zapálených sportovců a proto Vám přinášíme tento článek, ve kterém se podíváme na některé aplikace, které by se při sportování mohly hodit.

Pokud se rozhodnete sportovat, aplikací na Android, které Vám k tomu dopomohou je spousta. Přes aplikace, které snímají kudy běžíte, jedete… až po aplikace, které Vám počítají, kolik uděláte kliků, či sedů-lehů.

RunKeeper

Jedna z nejznámějších aplikací na Android. Její funkcí je snímat, kudy běžíte, jedete na kole…, počítat průměrnou rychlost, kolik kalorií spálíte a všechno to hezky zobrazit na mapě. S aplikací nemusíte jen běhat. Má spousty módů, jako například: běh, jízda na kole, chůze, lyžování….
Aplikaci sám nějakou dobu používám a musím říct že jsem s ní spokojen. Aplikace je zdarma a nabízí vše, co potřebuji.

RunKeeper

Endomondo

Možná největší sok RunKeeperu. Také zdařilá aplikace s funkcí totožnou RunKeeperu. Zda si zvolíte tuto nebo RunKeeper záleží jen na Vás. Obě Aplikace jsou to nejlepší, co v tomto segmentu existuje.

Endomondo

Pull Ups

Pokud nechete jen běhat a chcete si i zacvičit, můžete k tomu využít aplikaci Pull Ups, která Vám vytvoří tréninkový program, ve kterém budete mít rozpočítáno, kolik shybů a jak často máte dělat. Určitě super aplikace pro ty, kteří chtějí cvičit, ale nevědí jak často, kolik opakování…

Push Ups

Obdobná aplikace jako Pull Ups, tentokrát ale na téma kliky. Aplikace Vám opět vytvoří „tréninkový plán“, podle kterého jedete.

Sit Ups

3. ze čtveřice aplikací na cvičení, o kterých se zde zmíním. Princip zase stejný, tentokrát ale budete dělat sedy-lehy.

Squats

Poslední prográmek Vám řekne, kolik a jak často cvičit dřepy, snad nejlepší cvik na hýždě a kvadricepsy.

Tato čtveřice aplikací je od jednoho vývojáře a pevně věřím, že Vám pomůže shodit přebytečná kila a získat sportovní postavu.

Doufám, že Vám tento článek pomohl při výběru vhodných aplikací při sportování a že s těmito aplikacemi spoustu času prosportujete.

2 komentáře u “Sportujte s Androidem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>