Pořiďsiweb.cz – webovky rychle a jednoduše

logo[1]

Po dlouhé době zde píšu. Tentokrát se ale nebude jednat o normální článek, ale chtěl bych Vám představit nový projekt pořiďsiweb.cz
Tento projekt byl vytvořen za účelem usnadnění hledání firem zákazníkům – zákazník tak již nemusí zdlouhavě hledat na internetu, popř. dokonce chodit po firmách osobně, ale stačí, když přijde na web, zadá poptávku a za 5 minut je se vším hotov. Jeho poptávka se rozešle firmám, které na ni reagují. Veškerá komunikace mezi firmou a zákazníkem poté probíhá skrze administrační rozhraní tohoto webu.

Aby to nevypadalo, že web je prospěšný jenom zákazníkům, rád bych řekl, že pro firmy, resp. živnostníky, má web také významný přínos – pokud je firma, resp. živnostník, u nás zaregistrován/a, automaticky se jí/mu objevují veškeré poptávky, jaké kdo zadal a možnost potenciálního zisku firmy, resp. živnostníka, se tak radikálně zvyšuje. Další výhodou pro firmy, resp. živnostníky, je, že zde není žádný paušální poplatek, ale firmy, resp. živnostníci, webu odvádí jako „odměnu“ 5% z ceny s DPH za uzavřenou zakázku. Pokud tedy firma, resp. živnostník, díky webu neuskuteční žádnou zakázku, neplatí nic.

Tolik jenom ke krátkému představení webu. Myslím, že zdlouhavý popis není nutný, poněvadž veškeré informace najdete také na webu poridsiweb.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>