Nové Xperie do nepohody

Album_Xperiago_acroS_Launch1[1]

Sony nedávno představil 2 další přírůstky do rodiny Xperia. Oba dva přírůstky se nemusí stydět za svou výbavu a navíc nabídnou uživatelům oproti jiným modelům i zvýšenou odolnost proti vodě a prachu.
Jak už jsem jednou napsal, jde o modely 2, a sice o Xperia Go a Xperia acro S. Oba modely tedy mají zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu, což jistě ocení ti, kteří toužili po chytrém mobilu, který by si zároveň mohli vzít bez obav do přírody…Bohužel ještě modely s těmito přednostmi nejsou ve světě chytrých mobilů tak běžné, a proto je každý nový model s těmito vlastnostmi vítán.

Sony Xperia go

Jako první vám krátce představím levnější model, a sice Sony Xperia go. Model nabídne 3,5″ TFT displej s dostatečným rozlišením 480×322 pixelů, který je odolný proti poškrábání. Paměť RAM dosahuje dnes již standardních, někdo by možná řekl i lehce podprůměrných 512MB. Procesor je na tom už o poznání lépe. Je to dvoujádro s kapacitou 1GHz. No, myslím že by si procesor zasloužil o něco větší RAM, třeba 768MB by vypadalo mnohem lépe, ale tak s tím nic neuděláme a buďme rádi za to, co je. Více info zde.

Sony Xperia arco S

Tento vybavenější model, který má pravděpodobně příbuznost s modely Xperia Arc a Arc S, již nabídne celý 1GB RAM paměti, opět dvoujádro, tentokrát ale s taktem 1,5 Ghz. K zobrazování slouží opět TFT displej odolný proti poškrábání, tentokrát má ale úhlopříčku 4,3″ a rozlišení 128×720 pixelů. Své zážitky budete moci zachycovat 12,1 MPx fotoaparátem, který má také svou vlastní přisvětlovací diodu. Telefon mimo jiné také nabídne i podporu technologie NFC, které ovšem bohužel ještě není v našich končinách moc použitelná. Více info o telefonu zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>