Microsoft představil oficiální doplňky k tabletům s Windows 8

gsmarena_010[1]

Přestože nový Windows 8 přijde na trh až v průběhu října, Microsoft už představil doplňky k tomuto systému…O co se jedná? Byla představena bezdrátová bluetooth klávesnice a bezdrátová myš.

Multifunkční klávesnice

Proč píši multifunkční? Kryt klávesnice se dá totiž oddělat a „zlomit“, čímž se vytvoří jakýsi stojánek pro Váš tablet. Tablet do něj uložíte a na „zbytku“ klávesnice můžete pohodlně psát.
Další věc, kterou je klávesnice zvláštní jsou klávesy, respektive jejich rozložení. Jelikož jde o klávesnici pro WP8 tablety, které mají jinou softwarovou klávesnici, než na jakou jsme zvyklí, snažila se jí také tato přídavná klávesnici co nejvíce přiblížit, aby uživatelé nebyli zmatní jiným rozložení kláves apod.
Pořizovací cena bude 79,95$.

Tablet ve „stojánku“; odnímatelný kryt
Netradiční rozložení kláves

Bezdrátová myš

Druhým doplňkem je bezdrátová myš. Myš využívá technologii „Blue Track„, díky které je prý myš mnohem přesnější, citlivější a je možné ji použít na více druzích povrchu.
Oproti velikosti myši není cena až tak minimalistická a bude k dostání za 69,95$.

Myš k tabletu

Zda se tyto 2 doplňky k dotykovému tabletu hodí nechám na Vás. Já k tomu řeknu jen tolik, že po klávesnici bych pravděpodobně sáhl. Bez myši bych se ale nejspíš obešel.

Zdroj: http://blog.gsmarena.com
Obrázky převzaty z : http://blog.gsmarena.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>