MUST HAVE Android aplikace

5738031216_b0026ed221_z[1]

Určitě jste si říkali, které aplikace si do svého Androidu nahrát. V tomto článku se Vám pokusíme shrnout ty, které jsou podle nás nejdůležitější a které by na vašem Androidu neměly chybět.

ES File Explorer

Velkým neduhem Androidů je absence zabudovaného souborového manažeru, a proto si musíte nějaký najít na Google Play… Já už nějakou dobu používám ES File Explorer. Za celou dobu používání jsem s ním neměl žádný problém. Program je stabilní, můžete se z něj připojit na FTP server…Další příjemnou vychytávkou je možnost změnit si motiv programu, či nastavit obrázek na pozadí. Pro mě je tento program jasná volba.

APN Droid

Pokud nemáte datový tarif a nechcete, ať se Váš mobil připojuje k internetu, existuje na to jednoduchá aplikace, pomocí které mu to jednoduše zakážete. Aplikace se jmenuje APN Droid. Aplikace je jednoduchá, má i widget na plochu. Jedinou její nevýhodou je, že je placená.

Free SMS Sender

Název již napovídá, k čemu aplikace slouží. Díky této aplikaci, kterou opět vytvořil český vývojář, můžete posílat zdarma smsky do všech sítí pomocí internetových bran. Jednoduše vyberete kontakt, kterému to chcete poslat, napíšete text zprávy a vyberete bránu, přes kterou chcete smsku poslat. Samozřejmě, pokud nemáte na mobilu internet, či nejste na Wi-Fi, můžete přes aplikaci posílat i normální zprávy. Aplikaci stahujte zde.

imo

Pokud si rádi pokecáte přes ICQ, Fb,… tak by tahle aplikace neměla ve vašem mobilu rozhodně chybět. Dle mého názoru je to jeden z nejlepších kecálků pro Android. Podporuje na 12 různých protokolů (ICQ, Skype,….)takže si zde ten svůj najde snad každý. Aplikace má sice anglickou lokalizaci, ale to vůbec nevadí, protože orientovat se v ní je opravdu jednoduché. Stahujte zde.

Opera Mini

Mobilní verze populární desktopové Opery. Její hlavní výhodou je mimo rychlosti také to, že při načítání stránek Vám tolik nežere FUP limit – komprimoju velikost stránek až o 90%. Stahovat můžete zde.

To by bylo dnes vše. Příště si seznam doplníme a ukážeme nějaké další užitečné aplikace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>